Mums jau 10 gadi!

SIA LINUM COLOR – 10 GADI.
 
Šā gada 15.septembris mūsu uzņēmumam ir īpaša diena , jo svinam 10 gadu jubileju.
 
Krāsu ražošanas biznesā tas, iespējams, nav liels vecums, bet pieklājīgs laika sprīdis, kurā esam kļuvuši gudrāki, stiprāki un pārliecinātāki par savu varēšanu. Prieks, ka esam spējuši noturēties krāsu tirgū un ieguvuši atpazīstamību ar pozitīvo attieksmi pret klientiem, nešķirojot vai beicēt paredzēts neliels koka soliņš, vai privātmāja. Nemainīgi uzturot augstus produktu kvalitātes standartus, neesam atkāpušies no sākotnējā uzstādījuma par videi un cilvēka veselībai draudzīgu produkciju, kas nav vienkārši, jo viena lieta ir preci saražot, bet otra ir to pārdot. Šeit lielu paldies vēlamies pateikt mūsu uzticamajiem klientiem, sadarbības partneriem, tirdzniecības tīkliem un jaukajiem cilvēkiem, kuru labie vārdi daudz palīdzēja produktu popularizēšanā.
 
Īpašu paldies gribam pateikt arī Latvijas arhitektu kolektīviem, kuri mums noticēja laika periodā, kad tikko uzsākām darbību un mums nebija neviens objekts ar pietiekoši vērā ņemamu gada skaitli. Pateicoties Jums, tagad varam lepoties ar daudziem kultūrvēsturiskiem, sabiedriskiem un privātmāju objektiem.
 
Esam lepni par savu radošo un čaklo komandu, kur katrs darbinieks ir savas jomas profesionālis.
 
Kā desmitgades jubilejas moto izvēlējāmies vārdu “ ģimene”, kur vecāki esam mēs un mūsu “bērni” ir produkti – nu jau pieaugušie beice un krāsa kā arī šā gada “jaundzimušais” – Eļļa ar cieto vasku. Turpinām darbu pie vairākiem jauniem produktiem.
 
Ļoti ceram, ka tie iepriecinās mūsu klientus !
 
Dzimšanas dienā novēlam visiem, kuri atbalsta zaļo dzīves veidu – DZĪVOJIET ZAĻI !!!
 
Lai krāsains šis gads!

Atpakaļ

--> --> -->
Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping