Filozofija

Dabīgas lineļļas krāsas

Strādājot komandā, ieliekot savu dvēseli, radošo garu un visu savu potenciālu, var radīt patiesi nozīmīgas vērtības. Mēs ticam tam, ko mēs darām, un tam, ka vēl nav par vēlu sākt dzīvot, ievērojot kosmiskos likumus un saudzējot dabu.

PAINT ECO – SIA “Linum Color” apvieno vairāk kā 20 gadu pieredzi dažādu augu eļļu ražošanā ar gadsimtiem uzkrātām zināšanām par dabīgām krāsvielām.

Piedaloties starptautiskās izstādēs un izmantojot modernās tehnoloģijas, mēs radām pamatu sapņiem, kas dod spēku un uzdrīkstēšanos īstenot pavisam jaunas, inovatīvas idejas, kam šodien pasaulē nav analogu. Atrast šīs zaļās idejas, kas nepieciešamas sabiedrībai, un tās realizēt mēs uzskatām par savu misiju.

Mēs zinām, ka nepamatoti aizmirstie dabīgie produkti atgriezīsies mūsu dzīvē, un esam pārliecināti, ka kopā ar Jums izkrāsosim pasauli zaļu.

PAINT ECO
valdes priekšsēdētājs
Dainis Lagzdiņš

Kāpēc Paint ECO?

Uzņēmuma nosaukums PAINT ECO raksturo mūsu filozofiju – mēs radām dabīgus, videi draudzīgus koka apstrādes materiālus no lineļļas. 

Izkrāsosim pasauli zaļu kopā!
Mēs ieguldām dzīves kvalitātē
Ražošanā izmantojam dabīgas izejvielas
Radām tādus produktus, kādus paši vēlamies izmantot
PAINT ECO attīstība turpinās…
Un, protams, mēs lepojamies ar mūsu profesionālo komandu

PROJEKTI

Uzņēmums cieši sadarbojas ar vairākām organizācijām un aģentūrām. Ar to palīdzību tiek investēti līdzekļi, lai sekmētu eksporta attīstību un veicinātu uzņēmuma izaugsmi. Kā arī, lai sekmētu un attīstītu PAINT ECO produkcijas kvalitāti, piesaistot nozīmīgas pētniecības laboratorijas. Tiek organizētas tiešās vizītes ar ārvalstu pārstāvjiem, veicinātas starptautiskās izstādēs, tiek plānoti nacionālie stendi un sniegtas statēģiskas un nozīmīgas konsultācijas veicinot uzņēmuma izaugsmi.

Lasīt vairāk