Filozofija

Strādājot komandā, ieliekot savu dvēseli, radošo garu un visu savu potenciālu, var radīt patiesi nozīmīgas vērtības. Mēs ticam tam, ko mēs darām, un tam, ka vēl nav par vēlu sākt dzīvot, ievērojot kosmiskos likumus un saudzējot dabu.

PAINT ECO – SIA “Linum Color” apvieno vairāk kā 15 gadu pieredzi dažādu augu eļļu ražošanā ar gadsimtiem uzkrātām zināšanām par dabīgām krāsvielām.

Piedaloties starptautiskās izstādēs un izmantojot modernās tehnoloģijas, mēs radām pamatu sapņiem, kas dod spēku un uzdrīkstēšanos īstenot pavisam jaunas, inovatīvas idejas, kam šodien pasaulē nav analogu. Atrast šīs zaļās idejas, kas nepieciešamas sabiedrībai, un tās realizēt mēs uzskatām par savu misiju.

Mēs zinām, ka nepamatoti aizmirstie dabīgie produkti atgriezīsies mūsu dzīvē, un esam pārliecināti, ka kopā ar Jums izkrāsosim pasauli zaļu.

PAINT ECO
valdes priekšsēdētājs
Dainis Lagzdiņš

Kāpēc Paint ECO?

Jau pats preču zīmes nosaukums PAINT ECO raksturo mūsu uzņēmuma filozofiju – mēs radām ekoloģiskus, videi draudzīgus koksnes apdares līdzekļus.

Izkrāsosim pasauli zaļu kopā!
Mēs ieguldām dzīves kvalitātē
Ražošanā izmantojam dabīgas izejvielas
Radām tādus produktus, kādus paši vēlamies izmantot
PAINT ECO attīstība turpinās…
Un, protams, mēs lepojamies ar mūsu profesionālo komandu

Paint Eco - Linum Color komanda

Pētniecība

PAINT ECO meklē ar vien jaunas iespējas dzīves kvalitātes uzlabošanai, paplašinot jau esošo produktu klāstu. Uzņēmums rada “zaļas” un inovatīvas idejas, kuras realizē, izstrādājot produktus, kas ir draudzīgi dabai, cilvēku veselībai un apkārtējai videi. Lai nodrošinātu augsto kvalitāti, uzņēmums veic pētījumus gan pašu laboratorijā, gan sadarbībā ar piesaistītiem finanšu instrumentiem. “Zaļās” inovācijas nodrošina ilgtspējību un efektivitāti, saudzējot pašu svarīgāko, kas cilvēkiem ir – savu veselību un dabu!

Lasīt vairāk

PROJEKTI

Uzņēmums cieši sadarbojas ar vairākām organizācijām un aģentūrām. Ar to palīdzību tiek investēti līdzekļi, lai sekmētu eksporta attīstību un veicinātu uzņēmuma izaugsmi. Kā arī, lai sekmētu un attīstītu PAINT ECO produkcijas kvalitāti, piesaistot nozīmīgas pētniecības laboratorijas. Tiek organizētas tiešās vizītes ar ārvalstu pārstāvjiem, veicinātas starptautiskās izstādēs, tiek plānoti nacionālie stendi un sniegtas statēģiskas un nozīmīgas konsultācijas veicinot uzņēmuma izaugsmi.

Lasīt vairāk

RTU MLĶF DTI

Docents Juris Emsiņš

RTU Dizaina Tehnoloģiju institūta un Paint Eco sadarbība turpinās jau trīs gadus, kuru laikā Paint Eco pārstāvji 4. kursa bakalaura programmas studentiem Koksnes apdares kursa ietvaros ik gadu novada lekciju ciklu par Paint Eco koksnes apdares materiāliem un to pielietojumu. Tā sastāv no teorētiskās un praktiskās daļas.

Teorētiskā daļa ietver studentu iepazīstināšanu ar uzņēmuma ražotajiem produktiem, to pielietojumu un uzklāšanas veidiem, realizēto objektu fotofiksācijām. Savukārt praktiskajā daļā studentiem ir iespēja pašiem reāli izmēģināt Paint Eco beices, krāsas un eļļas uzklāšanu uz dažādas koksnes materiāliem.

Studentiem tas ir liels ieguvums gūt informāciju no nozares profesionāļiem, redzēt labās prakses piemērus kā ar videi draudzīgiem apdares materiāliem var iegūt gan estētiski labus, gan izturīgus rezultātus. Institūts ir arī pateicīgs Paint Eco par materiālu paraugu nodošanu studentu lietošanā, tādējādi studentiem ir praktiska iespēja izmēģināt to piemērotību bakalaura darba ietvaros izgatavojamo kokizstrādājumu apdarei.

Ceram uz veiksmīgu sadarbības turpinājumu.

Andris Misāns

mākslinieks

Pašnodarbinātais mākslinieks Andris Misāns sadarbojas ar uzņēmumu SIA Linum Color no 2012 gada. Savā uzņēmējdarbībā es esmu izmantojis PAINT ECO dabīgās lineļļas pernicas (beices un krāsas, pernicas, grīdas eļļas, vaskus).

PAINT ECO produktus esmu pielietojis žogu, bišu stropu, info stendu, masīvkoka mēbeļu kā arī koka māju, koka terašu, koka grīdu, krāsošanai un beicēšanai. (Ludza, Latgales iela- koka mājas fasāde(krāsa), koka žogs(krāsa), Ludza, Kuļņeva iela 2- Ludzas Novadpētniecības muzeja ēka(krāsa), Rēzeknes novads- privātmāja koka grīdas (beice, grīdas eļļa), koka mēbeles(beice, krāsa), koka terase(krāsa), mājas fasāde(krāsa), bišu stropi(krāsa). Rēzekne- Latgales iela pretī autoostai banketu zāle koka grīdas, koka sienas fragmenti (beice, grīdas eļļa).

No produktiem, kuri iepatikušies ir linneļļas beice, krāsa, grīdas eļļa.
Sadarbība ir izveidojusies ļoti patīkama, nepieciešamās toņu gammas krāsas ir iespējams pasūtīt arī pa tālruni un piegāde ir savlaicīga. Painteco ir uzticams sadarbības partneris. Esmu apmierināts ar plašo produktu klāstu un kvalitāti. Iesaku noteikti izmantot citiem, vismaz pamēģināt.

Laidzes PII "Papardīte" & Talsu Valsts ģimnāzija

Solveiga Dāvidsone

Liels, liels paldies par uzņēmuma SIA “Linum Color” produkciju Laidzes PII “Papardīte” un Talsu Valsts ģimnāzijas sadarbības projektam “Lielie mazajiem”, kura ietvaros mājturības un tehnoloģiju skolotājs Jānis Bērziņš, kopā ar devīto klašu puišiem izgatavoja attīstošās rotaļlietas un mūzikas instrumentus mūsu mazajiem bērnudārza bērniem!

SMU "WineWood"

Verners Jānis Trokšs

Ar Paint Eco dabīgajām beicēm un lineļļas pernicu apklājam mūsu produktus no priedes koka. Patīkami ka Paint Eco produkciju ir tik ļoti viegli uzklāt un tā ir ļoti noturīga. Protams, dabīgā lineļļas smarža arī veido patīkamu iespaidu par šo produktu. Pateicoties toņiem ir iespēja atrast sev piemērotājo un katrs tonis ir ļoti izteiksmīgs un spēj lieliski izcelt koka tekstūru.

SMU "EcoToys"

Artūrs Liepiņš

Paint Eco ražo ļoti labas krāsas un pernicas. Tās ir ļoti viegli uzklāt un tās viegli iesūcas. Paint Eco ir pieejams plašs klāsts ar dažādākajiem un simpātiskākajiem toņiem. Protams, pats labākais, ka šīs krāsas un pernicas ir 100% ekoloģiskas, kas nedara kaitējumu ne videi, ne cilvēkam. Kā arī krāsu un pernicu smarža ir daudz labāka nekā tā ir ķīmiski iegūtām krāsām.

SIA "Marks M"

Alvis Začs

Uzņēmums SIA “Marks M” sadarbojas ar uzņēmumu SIA “Linum Color” no 2013. gada. Savā uzņēmējdarbībā mēs esam izmantojuši PAINT ECO dabīgās lineļļas pernicu un vaskus. PAINT ECO produktus esam pielietojuši koka mēbeļu (gultu, skapju, kumožu, galdu, krēslu… utt.) eļļošanai un vaskošanai gan vietējam tirgum, gan eksportam. Produkti (lineļļas pernica un vasks) mūs apmierina, viegli klājas, ir dabīgs produkts un patīkami smaržo. Ar sadarbību esam apmierināti un vērtējam kā uzticamus sadarbības partnerus, un iesakām citiem.

SIA EKJU

Padomes loceklis Pēteris Treimanis

SIA Linum Color klientu servisa un tehniskā personāla atsaucība ļāva EKJU ( www.ekju.com ) dārza mēbeļu ražotnei rekord īsā laikā ieviest jaunu, videi ievērojami draudzīgaku krāsošanas tehnoloģiju. PAINT ECO krāsu kvalitāte un komandas atbalsts tās izmantošanā kalpoja par pamatu iespējai pāris mēnešu laikā no idejas radīt jau gatavus ražošanas paraugus, kurus paspējam jau parādīt klientiem savā nozīmīgajā izstādē Francijā.

SIA Ecorium Homes

Pārstāvis Ainārs Kalnītis

Sadarbība ar SIA “Linum Color” (PAINT ECO) sākās 2015. gadā, un ir bijusi ļoti veiksmīga. Pamats tam ir kopējie mērķi un vienojošās vērtības. PAINT ECO ir radījis produktus, kas ne tikai padara mūsu dzīves krāsainākas, bet arī savā ziņā iespaidu uz vidi un mūsu veselību, lai pasauli patiesi izkrāsotu “zaļu”. Protams, to nebūtu iespējams sasniegt bez lieliskā kolektīva. Ikdienā strādājot kopa ar PAINT ECO ir ļoti viegli komunicēt, atbalstu kādu saņemu ir neizmērojams. Esmu pārliecināts, ka mūsu sadarbība ilgs daudzus gadus.