Tonēta cietā vaska eļļa

26,10277,28

Tonēta cietā vaska eļļa iekšdarbiem. Piemērota grīdu, sienu, griestu un mēbeļu tonēšanai. Vienkārša pielietojumā, jo viegli klājās un rada vienmērīgu, izlīdzinātu tonējumu vienā vai divās kārtās. Izmantoti dabīgie minerālpigmenti, nav kaitīgu izgarojumu.

Svarīgi ievērot, lai sasniegtu lielisku rezultātu:

1) KLĀJ PLĀNI!
2) LIEKO EĻĻU NOSLAUKI!
3) ĻAUJ KĀRTĀM NOŽŪT!

Patēriņa kalkulators
Notīrīt
SKU: Nav pieejams

3 GALVENIE PRINCIPI STRĀDĀJOT AR CIETĀ VASKA EĻĻU:

 • KLĀJ PLĀNI – klāj cietā vaska eļļu pēc iespējas plānākā kārtā – to viegli ierīvējot koka virsmā ar otu vai rullīti.
 • LIEKO NOSLAUKI – šis ir svarīgi! Kad cietā vaska eļļa iesūkusies virsmā (20-30 min), lieko eļļu rūpīgi noslauki, izmantojot papīra salvetes vai kokvilnas drānu. Taustot ar roku virsmai jābūt gandrīz sausai. Nekādā gadījumā nepieļauj liekas eļļas nožūšanu uz virsmas. Pretējā gadījumā pārklājums var būt lipīgs un ilgi žūt.
 • ĻAUJ KĀRTĀM NOŽŪT – Ja vēlies intensīvāku tonējumu, klāj otru kārtu. Bet vispirms pārliecinies, ka pirmā kārta ir pilnībā nožuvusi.

Virsmas sagatavošana: Koksnei jābūt tīrai un sausai. Virsmai jābūt pilnībā attīrītai no iepriekš klāto ķīmisko krāsu atlikumiem. Iesakām darbu veikt no +10 ̊C – +25 ̊C.

Pielietojums: sienām, griestiem, grīdām, mēbelēm, korķim u.c.

Darba gaita: Eļļojamo virsmu sadala sektoros. Pēc vajadzības produktu atšķaidīt ar terpentīnu vai vaitspirtu 5-10%. Kvalitatīva seguma iegūšanai eļļu klāj 1-2 plānas kārtas, ņemot vērā koksnes uzsūkt spēju. Eļļu uzklāj pēc iespējas plānākā un vienmērīgā kārtā. Pēc uzklāšanas ļauj produktam iesūkties 15-20 min., eļļas pārpalikumus, kuri nav iesūkušies virsmā, rūpīgi noslauka ar papīra salvetēm, neplūksnainu audumu vai iestrādā ar pulējamo disku. Pirms otrās kārtas uzklāšanas jāpaiet ne mazāk kā 24 stundām. Otrajai kārtai darba gaita identiska kā pirmajai kārtai. Pēc eļļas atlieku noņemšanas jāpārliecinās vai eļļa ir pilnībā iesūkusies koksnē, un taustot tā šķiet sausa. Nedrīkst pieļaut liekas eļļas nožūšanu uz virsmas, jo tā var radīt spīdīgus pleķus. Ja virsmai jāpiešķir lielāka nodilumizturība, tad pirmajā kārtā uzklāj tonēta Cietā vaska eļļa un otrajā kārtā Cietā vaska pārklājums “Finišs”.

Uzmanību! Pirmajā nedēļā ieteicams nemazgāt grīdu, nelikt uz grīdas paklāju segumus.

Patēriņš: Priede / egle ~15 – 18 m2/L. Cietkoks (ozols/ osis) ~35 -40 m2/L. Šie mērījumi ir indikatīvi. Jūsu patēriņš var atšķirties no mūsu norādēm.

Žūšanas laiks: 18 – 24 stundas pie temp. +20 (± 2 ) ̊C. Pazemināta temperatūra, mitrs gaiss un koksne pagarina žūšanas laiku.

Darbarīku tīrīšana: Iesakām mazgāt ar dabīgo terpentīnu vai siltu ūdeni un ziepēm.

Uzglabāšana: Spaiņus uzglabāt cieši noslēgtus. Turēt pienācīgā attālumā no degšanas avotiem. Minimālā temperatūra +5 ̊C. Derīguma termiņš – 3 gadi. Derīguma termiņu skatīt uz iepakojuma. Pieļaujama tilpuma svara nobīde +/- 10 gr.

BRĪDINĀJUMS! Ar eļļu piesūcināti materiāli var pašaizdegties! Pēc darba beigšanas tie ir jāievieto traukā ar ūdeni! Izlietotās otas un darba apģērbs nedrīkst atrasties atklātas liesmas tuvumā. Nepieļaut produkta nonākšanu gruntsūdeņos vai augsnē, kā arī sargāt no bērniem. 

Piegādes veidi:

 • Preci bez piegādes maksas ir iespējams saņemt ražotnes veikalā: “Iecavnieki”, Iecavas novads, LV-3913;
 • Piegāde ar kurjeru;
 • Piegāde uz izvēlēto Omniva pakomātu.

Piegādes cena Latvijas teritorijā:

 • Izņemšana ražotnes veikalā – 0.00 €
 • Piegāde ar kurjeru – sākot no 5.12 € + PVN
 • Omniva pakomāti – sākot no 2.19 € + PVN 

Piegādes cena atkarīga no piegādes veida un preču kopējā svara. Galējo piegādes maksu varēsiet redzēt pirms pasūtījuma noformēšanas.

Lai nosakidrotu piegādes maksu pasūtījumiem ārpus Latvijas robežas, lūdzu sazināties ar mums individuāli, rakstot uz [email protected].

Preces tiks izsūtītas 2 (divu) darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas.

Gadījumā, ja preces dotajā brīdī nav noliktavā, mūsu klientu apkalpošanas speciālists ar jums sazināsies, lai vienotos par preču piegādes izpildes termiņu.

PRECES ATGRIEŠANA

Ja kāda iemesla dēļ www.painteco.com e-veikalā veikto pirkumu vēlies atgriezt, šeit uzzināsi, kā to izdarīt:

 1. Prece nedrīkst būt lietota — jāsaglabā arī nesabojāto oriģinālo iesaiņojumu;
 2. Jābūt saglabātiem visiem dokumentiem par pirkuma izdarīšanu un saņemšanu;
 3. Ja vēlies pirkumu mums atgriezt, sazinies ar mums [email protected] un mēs nosūtīsim atteikuma veidlapu;
 4. Pēc pirkuma atgriešanas, pārskaitīsim naudu par pirkumu uz norādīto bankas kontu 14 dienu laikā.

--> --> -->
Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping