Lineļļas grunts

21,5763,66

Bāze pirms krāsošanas vai beicēšanas. Aizkavē pelējuma veidošanos. Lineļļas grunts ievērojami uzlabo krāsojuma kvalitāti un kalpošanas ilgumu. To ir vienkārši iestrādāt un koksne tiek pasargāta ne tikai virspusē, bet arī molekulārā līmenī dziļāk koksnē.

Notīrīt
SKU: Nav pieejams

Lineļļas grunts pielietojums

Virsmas sagatavošana: Virsmai jābūt tīrai un sausai. Koksnes mitruma līmenis >18 %. Virsmu rūpīgi attīrīt no iepriekš klātā ķīmiskā pārklājuma. Darbu veikt no +10C – +25 ̊C. Nelietot uz saulē sakarsušas virsmas.

Pielietojums: guļbūvēm, koka fasādēm, logiem, durvīm, restaurācijā u.c.

Darba gaita: Uzklāj pēc iespējas plānākā kārtā, eļļu izlīdzinot pa virsmu. Pēc gruntēšanas virsmas krāsošanu vai beicēšanu veikt ne ātrāk kā pēc 24 stundām.

Patēriņš: neēvelētam kokam ~ 5-8 m2/l , ēvelētam ~ 8-12 m2/l, cietkokam ~ 30-36 m2/l. Šie mērījumi ir indikatīvi. Jūsu patēriņš var atšķirties no mūsu norādēm.

Žūšanas laiks: 24 stundas pie temp. +20 (± 2 ) ̊C. Pazemināta temperatūra, mitrs gaiss un koksne pagarina žūšanas laiku. Darbarīku tīrīšana: Iesakām mazgāt ar dabīgo terpentīnu vai siltu ūdeni un ziepēm.

Uzglabāšana: Spaiņus uzglabāt cieši noslēgtus. Turēt pienācīgā attālumā no degšanas avotiem. Minimālā temperatūra +5 ̊C. Derīguma termiņš – 3 gadi. Derīguma termiņu skatīt uz iepakojuma. Pieļaujama tilpuma svara nobīde +/- 10 gr.

Pretpelējuma piedeva: aizsargājošs biocīds IPBC (EUH-208).

BRĪDINĀJUMS! Ar lineļļu piesūcināti uzklāšanas materiāli var pašaizdegties! Tāpēc uzreiz pēc darba beigšanas tie ir jāievieto traukā ar ūdeni! Izlietotās otas un darba apģērbs nedrīkst atrasties atklātas liesmas tuvumā. Nepieļaut produkta nonākšanu gruntsūdeņos vai augsnē, kā arī sargāt no bērniem.

Piegādes veidi:

  • Preci bez piegādes maksas ir iespējams saņemt ražotnes veikalā: “Iecavnieki”, Iecavas novads, LV-3913;
  • Piegāde ar kurjeru;
  • Piegāde uz izvēlēto Omniva pakomātu.

Piegādes cena Latvijas teritorijā:

  • Izņemšana ražotnes veikalā – 0.00 €
  • Piegāde ar kurjeru – sākot no 5.12 € + PVN
  • Omniva pakomāti – sākot no 2.19 € + PVN 

Piegādes cena atkarīga no piegādes veida un preču kopējā svara. Galējo piegādes maksu varēsiet redzēt pirms pasūtījuma noformēšanas.

Lai nosakidrotu piegādes maksu pasūtījumiem ārpus Latvijas robežas, lūdzu sazināties ar mums individuāli, rakstot uz [email protected].

Preces tiks izsūtītas 2 (divu) darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas.

Gadījumā, ja preces dotajā brīdī nav noliktavā, mūsu klientu apkalpošanas speciālists ar jums sazināsies, lai vienotos par preču piegādes izpildes termiņu.

PRECES ATGRIEŠANA

Ja kāda iemesla dēļ www.painteco.com e-veikalā veikto pirkumu vēlies atgriezt, šeit uzzināsi, kā to izdarīt:

  1. Prece nedrīkst būt lietota — jāsaglabā arī nesabojāto oriģinālo iesaiņojumu;
  2. Jābūt saglabātiem visiem dokumentiem par pirkuma izdarīšanu un saņemšanu;
  3. Ja vēlies pirkumu mums atgriezt, sazinies ar mums [email protected] un mēs nosūtīsim atteikuma veidlapu;
  4. Pēc pirkuma atgriešanas, pārskaitīsim naudu par pirkumu uz norādīto bankas kontu 14 dienu laikā.

--> --> -->
Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping