Pētniecība

PAINT ECO meklē ar vien jaunas iespējas dzīves kvalitātes uzlabošanai, paplašinot jau esošo produktu klāstu. Uzņēmums rada “zaļas” un inovatīvas idejas, kuras realizē, izstrādājot produktus, kas ir draudzīgi dabai, cilvēku veselībai un apkārtējai videi. Lai nodrošinātu augsto kvalitāti, uzņēmums veic pētījumus gan pašu laboratorijā, gan sadarbībā ar piesaistītiem finanšu instrumentiem. “Zaļās” inovācijas nodrošina ilgtspējību un efektivitāti, saudzējot pašu svarīgāko, kas cilvēkiem ir – savu veselību un dabu!

Agrāk, Latvijas brīvvalsts laikā, koka ēkas tika krāsotas ar linu eļļas krāsām, taču vēlāk – Padomju laikā, virsroku guva princips ātri un mehāniski,- krāsojumam bija ātri jānožūst. Līdz ar to, tika izmantotas ķīmisikās krāsas, kas prasīja sevi nemitīgi atjaunjot, piesārņojot dabu un izlietojot resursus. Mūsu uzņēmums, pirms uzsāka koka apstrādes materiālu ražošanu, rūpīgi pētīja sentēvu receptes un metodes, laboratorijā tika veikti dažādi testi un rūpīgi izvēlēti piemērotākie risinājumi. Atsaucoties uz senajām lineļļas krāsu receptēm, tika radīta mūsdienīga lineļļas pernicas produktu līnija. Tie ir ekoloģiski un videi draudzīgi koksnes apstrādes materiāli. PAINT ECO attīstība nestāv uz vietas, uzņēmums meklē ar vien jaunas iespējas dzīves kvalitātes uzlabošanai, radot un paplašinot esošo produktu klāstu. Radīto produktu kvalitāte ir mūsu mērķis, tāpēc inovatīvu izstrādāto produktu testēšanu veic gan mūsu uzņēmumā, gan realizē to ar projektu starpniecību. Pēdējie divi projekti:

  • Realizēts projekts “Ekoloģiskie koka grīdas apstrādes materiāli” Zaļo Tehnoloģiju Inkubatorā.
  • Projekta “Inovatīvs bezkrāsains pārklājums ar UV aizsardzību ārdarbiem” realizācija, sadarbībā ar Norsk Treteknisk Institutt, Oslo, Norvēģija.
--> --> -->
Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping