PROJEKTI

Uzņēmums cieši sadarbojas ar vairākām organizācijām un aģentūrām. Ar to palīdzību tiek investēti līdzekļi, lai sekmētu eksporta attīstību un veicinātu tā izaugsmi, kā arī, lai nodrošinātu PAINT ECO produkcijas kvalitāti, piesaistot nozīmīgas pētniecības laboratorijas. Tiek organizētas tiešās vizītes ar ārvalstu pārstāvjiem, veicinātas starptautiskās izstādēs, plānoti nacionālie stendi un sniegtas statēģiskas un nozīmīgas konsultācijas veicinot uzņēmuma izaugsmi.

Sadarbojoties ar LIAA, uzņēmuma izaugsmi veicina iespēja saņemt konsultācijas par eksporta tirgiem un organizēt tiešās vizītes ar ārvalstu pārstāvjiem. Dalība starptautiskajās izstādēs un nacionālajos stendos veicina uzņēmuma atpazīstamību ārzemju tirgos.

Jaunākais PAINT ECO projekts “Inovatīvs bezkrāsains pārklājums ar UV aizsardzību ārdarbiem” sadarbībā ar LIAA, Zaļo Tehnoloģiju inkubatoru, Norway Grants un Norvēģijas institūta Treteknisk tiek realizēts Norvēģijas finanšu instrumenta Norway Grants programmas “Inovācijas zaļās ražošanas jomā” ietavors. Realizējot projektu, tiks ieviests jauns produkts – dabīgs bezkrāsains pārklājums ar UV noturību, kurš nodrošinās intensīvāku aizsardzību un noturību pret ārējo apstākļu ietekmi izmantošanai ēkām un būvēm ārdarbos. Pašlaik notiek testi Norvēģijas institūta Treteknisk laboratorijā atbilstoši standartiem EN 927-3, EN 927-5 un EN 927-6. Dalībai neliela apjoma grantu atbalsta programmas ietvaros ir būtiska nozīme talākā uzņēmuma attīstībā. Projekts līguma nr. – NOFI/LV06/NAGS/03/14.

logo-treteknisk 2   inkubators

norway grantsliaa-featured

--> --> -->
Grozs
Pašlaik grozā nav produktu.
Turpināt iepirkšanos