Liec aiz auss!

Sniegs un ledus kūst, putniņi čivina, dienas jau garākas par nakti – klāt ir pavasaris! Un pavasaris, kā jau katru gadu, nāk ar darbiem un aktīvu rosību. Sākas arī krāsošanas sezona!

Lai paveiktais darbs sagādā prieku, krāsojums ilgi kalpo un labi izskatās, pirms krāsošanas darbu uzsākšanas vēlreiz lūdzam visus mūsu klientus rūpīgi izlasīt mūsu produktu lietošanas instrukcijas un darbu gaitu.

1. Eļļu jālieto pēc iespējas mazāk, to iesmērējot kokā.

PAINT ECO produkti ir ražoti uz lineļļas bāzes, tas nozīmē, ka tie iesūcas virsmā un aizsargā to. Par virsmu tiek uzskatīta koksne – “dzīva”, kura sevī var uzsūkt tik daudz, cik var, un ne vairāk, tāpēc pats galvenais nosacījums ir nelietot eļļu par daudz. Labāk uzklāt divas plānas kārtas, nekā vienu biezu.

2. Jānoslauka eļļas pārpalikumus no apstrādātās virsmas.

Aptuveni 30min pēc eļļas uzklāšanas uz koksnes, tā sevī ir uzsūkusi visu nepieciešamo eļļas daudzumu. Pārpalikumi, īpaši uz cietākajām koka virsmas daļām (zaru vietas, līmējumu vietas), vairāk neiesūksies, tāpēc virsma rūpīgi jānoslauka, izmantojot papīra salvetes vai dabīgo materiālu lupatiņas, kuras pēc izmantošanas jāsadedzina vai jāaplej ar ūdeni.

Atpakaļ

--> --> -->
Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping