Kas jāņem vērā, krāsojot lineļļas krāsas uz kaļķa, cementa, apmetuma un metāla?

Sabiedrībā bieži pastāv viedoklis, ka lineļļas krāsa kokam izmantojama tikai āra darbiem, un citām virsmām neder. Tomēr šis viedoklis ir maldinošs. PAINT ECO lineļļas pernicas krāsu var izmantot daudz plašāk – gan iekštelpās, gan uz metāla un kaļķa cementa apmetuma. Lasiet un uzziniet, kas jāņem vērā, lietojot lineļļu uz dažādiem materiāliem!

LINEĻĻAS KRĀSAS UN KAĻĶA CEMENTA APMETUMS

Ja runājam par iekšdarbiem, lineļļas krāsu var izmantot ne tikai koka sienu un griestu krāsošanai, bet arī kaļķa cementa apmetuma sienām.

Šādu virsmu gan iepriekš vajadzētu gruntēt ar lineļļas pernicu vienā vai divās kārtās. Bet pēc tam uzklāt 1-2 kārtas ar izvēlēto krāsas toni. 

Nepieciešamais kārtu skaits ir atkarīgs no tā, cik vienmērīgs spīdums uz virsmas ir uzklātajai krāsai. Ja virsma ir raiba (proti, vietām spīdīga un vietām – matēta), jāuzklāj vēl viena, pēc iespējas plānāka krāsas kārta. Katru kārtu centieties pēc iespējas vairāk izlīdzināt un ierīvēt virsmā. Šādi krāsotai virsmai būs augsta mitruma un nodiluma izturība. Tāpēc to varēsiet arī mazgāt, nebaidoties par virsmas sabojāšanu.

Otas, lai krāsotu koku un citus materiālus.
Pirts sienas apmetums ar lineļļas krāsām.

LINEĻĻAS DABĪGĀS KRĀSAS DER ARĪ PIRTĪS

Ja pirts telpā starpsiena ir ar kaļķa cementa apmetumu, lineļļas krāsa būs labākā izvēle, jo tā neplaisā un nelobās. Tā arī ir izturīga pret krasām temperatūras maiņām, kas ir īpaši svarīgs faktors pirtīs. PAINT ECO lineļļas krāsa labi kalpos arī telpās ar paaugstinātu mitrumu, piemēram, vannas istabā vai virtuvē.

LINEĻĻAS KRĀSA KOKAM UZ METĀLA VAI AKMENS VIRSMAS? NEKĀDU PROBLĒMU!

Jā, ar lineļļas krāsu iespējams apstrādāt arī metāla vai akmens virsmas! Lineļļas krāsai ir ļoti laba saķere ar jebkuru virsmu. Jo tā oksidācijas procesā palielina savu tilpumu un iespiežas arī vismazākajās porās. Krāsotā metāla virsma lieliski izskatīsies un izcelsies ar ilgu noturību ne tikai iekštelpās, bet arī ārpus telpām.

Iekšdari ar gaišo lineļļas pernicu.
Balta koka krāsa.

SVARĪGS FAKTORS – PAREIZA VIRSMAS SAGATAVOŠANA UN KRĀSOŠANA

Sienām pirms krāsošanas noteikti ir jābūt sausām. Krāsotās virsmas žūšanas laiks būs ilgāks un katra nākošā kārta jāuzklāj, kad iepriekšējā ir pilnībā nožuvusi. Krāsas patēriņš šādā gadījumā būs lielāks, bet šāda pieeja noteikti atspēlēsies ilgtermiņā. Proti, virsma ilgāk izskatīsies pievilcīga, kā arī būs izturīga pret dažādiem ārējiem faktoriem. Turklāt lineļļas krāsas kokam un citiem materiāliem ir lieliski piemērotas, lai vajadzības gadījumā virsma varētu tikt atjaunota.

Būtiski, ka lineļļas krāsa kokam, akmens virsmai, metālam un kaļķa cementa apmetumam ir videi un cilvēka veselībai draudzīgs risinājums. Kā arī izskatās dabīgi un skaisti! Šo iemeslu dēļ lineļļa pārspēj cita veida koka krāsas.

PAMĒĢINIET UN IEGŪSTIET JAUNU PIEREDZI, IEGĀDĀJOTIES MŪSU, PAINT ECO PRODUKCIJU. JŪS BŪSIET PATĪKAMI PĀRSTEIGTS PAR TĀS KVALITĀTI!

Atpakaļ

--> --> -->
Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping